Yaşam

Ormanda caz müziği eşliğinde keyifli gece

Nilüfer Caz Festivali’nde sahne alan Kerem Görsev Trio ve Elif Çağlar Muslu, müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. İzleyicileri Amerika’dan Brezilya’ya caz müziği yolculuğuna çıkaran Kerem Görsev Trio ve Elif Çağlar gecenin sonunda ayakta alkışlandı.

Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen ve ilgiyle izlenen 8. Nilüfer Caz Festivali’nde Kerem Görsev Trio ve Elif Çağlar sahne aldı. Balat Atatürk Ormanı’nın tam kalbinde yer alan sahnede piyanoda Kerem Görsev, davulda Ferit Odman, kontrbasta Volkan Hürsever ve vokalde Elif Çağlar Muslu eşsiz sesiyle mükemmel bir performans sergiledi. Konseri izlemeye gelen müzikseverleri Amerika’dan Brezilya’ya uzanan caz ve blues müzik yolculuğuna çıkaran Kerem Görsev Trio ve Elif Çağlar Muslu, müzikleriyle büyüledi. Müziğin ritmine kapılan caz severler, danslarıyla Kerem Görsev Trio ve Elif Çağlar Muslu’ya eşlik etti. Gecenin sonunda Kerem Görsev Trio ve Elif Çağlar Muslu ayakta alkışlandı.

Nilüfer Caz Festivali 12 Haziran’da GoGo Penguin Balat Atatürk Ormanı’nda, 13 Haziran’da Guillaume Perret Meteor Balat Kültür Evi’nde, Volkan Öktem ve Jehan Barbur Balat 14 Haziran’da Atatürk Ormanı’nda, Maya Perest 15 Haziran’da ve Birkan Nasuhoğlu Atlas’ta cazseverlerle buluşacak. Köy.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-nurhak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu