Haber

Safiye Soyman ve Faik Öztürk Çiftinin Sokakta Görünmeyen Dans Figürlerini Sergilediği Eşsiz Anlar

Yıllardır magazin dünyasının en sempatik ve sevilen çiftleri arasında yer alan Safiye Soyman ve Faik Öztürk, bu sefer yaptıkları sosyal medya paylaşımıyla gündemi salladı. Faik Öztürk ile dans ettiği anları 1.3 milyon takipçili Instagram hesabında paylaşan Safiye Soyman, kendisiyle eğlendiği kadar takipçilerini de eğlendirdi.

Türkiye’nin en ikonik çiftlerinden biri olan Safiye ve Faik hala rüzgarda.

Elmanın iki yarısı diyeceğimiz çift, yıllardır birlikte katıldıkları tüm programlara neşe katmaya devam ediyor. Öte yandan sosyal medya hesaplarında da sık sık paylaşım yapmaktan çekinmiyor.

Bütün bu samimiyetsiz ve cimri ilgiye ek olarak, fırsat buldukça birbirlerini mangal olarak kullanıp, yoğurup çiğ köfte yapan Safiye ve Faik’i de takip etmeyi tabii ki çok seviyoruz.

Komik olmak ve kendi hallerinde bile herkesi güldürmek için ekstra çaba sarf etmeyen ikili, 1999’dan beri birbirlerine körü körüne aşık yaşıyorlar.

Yıllardır birbirlerinden ne olursa olsun ayrılmayan Safiye ve Faik ikilisi yaptıklarıyla defalarca güldürseler de ilişkilerine dair yaptıkları açıklamalarla duygulandırdıkları anlar oluyor.

24 yıldır birbirlerinin hayat arkadaşı olan çift, doğal olarak birçok hastalığı atlattı. 2020 yılında koronanın en yoğun olduğu dönemde Faik Öztürk katıldığı bir canlı yayında “Safiye yaşlanınca altını bile temizlerim” demişti.

Samimiyetlerinden asla taviz vermeyen ve hatta bu konuda bazen aşırıya kaçan Safiye-Faik çifti, sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor.

Aynı renk uyumlu sahne kıyafetleri içinde görmeye alışık olduğumuz çift, tabi ki birlikte performans sergilemeye devam ediyor.

Yazın gelmesiyle birlikte çalışmalarına devam ederken tatili de kaçırmayan ikilinin paylaşımı sosyal medyada gündem oldu.

Bodrum’da eğlendikleri bu anları Gülşen’in “Bangır Bangır” şarkısıyla kaydeden Safiye Soyman, Faik Öztürk ile danslarını takipçileriyle paylaştı.

Daha önce görülmemiş dans figürleriyle izleyenleri güldüren ikilinin şekline binlerce yorum geldi.

Safiye Soyman ise yaptığı açıklamada, “İçimizdeki çocuk hiç kaybolmasın inşallah.”

‘Ay çok güldürdü ? Videoyu sonuna kadar izleyin Faik coştu içimizdeki bu çocuk hiç kaybolmasın inşallah Beraber gülelim çok güldük çok komik oynadı. Bizim de moralimizi yüksek tutmamız lazım tabi ki hayata iyi bakmamız lazım enerjik olmamız lazım müziğin coşkusuna daldık Bodrumda da bodrum evin önünde ?? Yaşasın ay Faik’

İşte Safiye Soyman’a “Yaşasın Faik” dedirten o eşsiz dans figürleri:

ulahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu