Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi, şehir içi trafiği hızlandıran ve sürüş konforunu artıran çalışmalar yürütmeye devam ediyor.

İl genelinde eş zamanlı olarak farklı noktalarda yol yapım çalışmalarını planlı ve hızlı bir şekilde yürüten Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Yapım ve Bakım Dairesi ekipleri, Kuşadası Kirazlı Yolu Caddesi’ni de yeniledi.

ASKİ ile koordineli çalışan mühendislik ekipleri, Kuşadası Kirazlı Yolu Caddesi’ndeki altyapı çalışmalarının ardından hafriyat işlemlerini ve temel malzemelerin serilmesini gerçekleştirdi. Sıcak asfalt serimi ile devam eden çalışmalar, kaldırımların düzenlenmesi ile devam etti. Tüm bu süreçlerin ardından yol, şerit çizgileri çizilerek ve yol işaretlemeleri tamamlanarak sürücüler ve yayalar için daha konforlu ve modern hale getirilerek trafiğe açıldı.

Vatandaşlardan Önder Çerçioğlu’na hizmet teşekkürü
Çalışmaların tamamlanmasının ardından vatandaşların hizmetine sunulan yol mahalle sakinleri tarafından tam not aldı. Çalışmaların hızlı, planlı ve koordineli bir şekilde yürütüldüğünü belirten vatandaşlar, yolların çağdaş bir görünüme kavuştuğunu belirterek; Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu’na yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberyavuzeli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu